Weź kredyt gotówkowy przez internet

0
Weź kredyt gotówkowy przez internet

Potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki? W takim przypadku wcale nie trzeba wychodzić z domu, aby otrzymać wsparcie finansowe, ponieważ można wziąć kredyt gotówkowy przez internet. Gdzie udać się po pieniądze? Z jakimi formalnościami jest to związane i dla kogo dostępne są takie kredyty? Zanim zacznie się poszukiwać ofert i podpisze się umowę, warto dowiedzieć się więcej.

Kredyt gotówkowy przez internet – przez bank lub pozabankowo

O kredyt gotówkowy przez internet można wnioskować zarówno w bankach, jak i pozabankowo. Oczywiście, najtańszy będzie kredyt bankowy, ale trzeba pamiętać o tym, że nie jest on dostępy dla każdego wnioskującego. Banki udzielają kredytów internetowych głównie dla swoich stałych klientów, którzy posiadają odpowiednią zdolność kredytową obliczoną na podstawie historii wpływów i wydatków na koncie. Regularne wpływy, brak obciążeń i zadłużeń oraz negatywnych zapisów w BIK to najważniejsze wymagania. Dzisiaj, gdy coraz mniej Polaków pracuje na podstawie umów o pracę, o kredyt gotówkowy przez internet w banku jest dość trudno. Dlatego też drugim rozwiązaniem jest kredyt pozabankowy. Z jego zaciągnięciem nie są związane aż tak skomplikowane formalności, dlatego jest on dostępny prościej.

Ubieganie się o kredyt pozabankowy online

Aby uzyskać kredyt gotówkowy przez internet w instytucji pozabankowej, trzeba przede wszystkim posiadać dowód osobisty, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Gdy wnioskuje się o zwykły kredyt pozabankowy, wówczas wymagany jest tylko dowód osobisty. Do czego wykorzystuje się telefon i konto bankowe? Są one potrzebne do dokonania weryfikacji przez internet. Większość firm udzielających kredytów online wymaga ich do rejestracji i wnioskowania o kredyt. Kto może uzyskać kredyt gotówkowy przez internet? Generalnie nie ma w tym zakresie rozbudowanych wymogów. Podstawowe zostały już wskazane wcześniej, poza tym nie trzeba dostarczać zaświadczeń od pracodawców, poświadczeń o dochodach, niemniej jednak niektóre firmy tego wymagają. Uzyskać można także kredyt nawet wtedy, gdy ma się problemy z zadłużeniem, negatywną historię w BIK-u.

Jak dużą pożyczkę gotówkową przez internet można otrzymać?

Na początek w przypadku kredytów pozabankowych nie uzyska się wysokich sum. To maksymalnie około 1 000 złotych, często nawet mniej, około 600 złotych. Im więcej kredytów będzie się zaciągało w tej samej firmie pozabankowej, tym też będzie można uzyskać wyższe sumy, nawet do 2 000 złotych. Zatem taki kredyt gotówkowy przez internet najlepiej wybrać wtedy, gdy potrzebuje się szybkiej gotówki na bieżące wydatki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here