Błąd bazy danych WordPressa: [Table 'gdaq_got.wpgotowkowiec_wpdatacharts' doesn't exist]
SELECT id, title FROM wpgotowkowiec_wpdatacharts ORDER BY id


Notice: Undefined index: wp_db_temp_dir in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-db-backup/wp-db-backup.php on line 112

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111

Notice: Undefined index: aiosp_cpostactive in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 4050
Najlepszy kredyt gotówkowy jest już w twoim portfelu
Notice: Undefined index: aiosp_cpostactive in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 4050
Strona główna Kredyt gotówkowy Najlepszy kredyt gotówkowy jest już w twoim portfelu

Najlepszy kredyt gotówkowy jest już w twoim portfelu

7
Najlepszy kredyt gotówkowy jest już w twoim portfelu

Większość osób zamierzających zaciągnąć pożyczkę w pierwszej kolejności kieruje się do banku, lub do jednej z coraz popularniejszych firm pożyczkowych. Tymczasem najlepszy kredyt gotówkowy można znaleźć nieporównywalnie bliżej – w domowym budżecie.

Trudna sztuka oszczędzania

Za najlepszy kredyt gotówkowy uważa się taki, który jest łatwo dostępny i tani. Niestety, uważna analiza ofert bankowych prowadzi do jednego wniosku – wszystkie pożyczki mają porównywalny koszt, a promocje – na ogół pozorny charakter.

W dodatku otrzymanie pieniędzy z jakiejkolwiek instytucji finansowej wiąże się z koniecznością spełnienia określonego zestawu wymogów. Można zatem powiedzieć, że rozglądanie się za „najlepszym kredytem gotówkowym” jest jak poszukiwanie Świętego Graala – legenda mówi, że ktoś kiedyś go widział… Skoro tak, być może warto podjąć pewien trud, by samemu wypłacić sobie pieniądze?

Problem w tym, że oszczędzanie kojarzy się na ogół z dużymi wyrzeczeniami, koniecznością zrezygnowania z wielu przyjemności (nawet tych drobnych) i starannym rozważeniem każdego wydatku. Takie skojarzenie jest na ogół stresujące, a nawet frustrujące.

Nie lubimy sobie niczego odmawiać, więc wyrobienie sobie nawyku systematycznego odkładania pieniędzy na ekstra wydatki jest dla wielu osób bardzo trudne. Znacznie łatwiej przychodzi wpisanie w wyszukiwarkę internetową frazy „najlepszy kredyt gotówkowy” i złożenie wizyty w wybranym banku. Potem już tylko zostaje spłata rat…

Jak zorganizować „najlepszy kredyt gotówkowy”?

Wbrew pozorom zebranie znaczącej kwoty wymaga tylko pewnej dyscypliny i kilku działań optymalizujących codzienne wydatki. Na początek trzeba przejrzeć stałe wydatki: opłaty za media, usługi telekomunikacyjne, płatne telewizje, opłaty bankowe itp.

Czasem zmiana operatora telefonicznego lub zrezygnowanie z rzadko używanego karnetu sportowego przynosi już odczuwalne rezultaty.

Wdrożenie kilku takich „optymalizacji” może zaowocować nawet kilkoma tysiącami złotych rocznie. Biorąc pod uwagę, że średnia wartość kredytu gotówkowego nie przekracza 10 tys. zł, takie działania są jak najbardziej sensowne.

W internecie można znaleźć wiele bardzo praktycznych i zarazem prostych wskazówek, jak zmienić swoje zwyczaje zakupowe i sposób podejmowania decyzji o wydatkach. Warto sięgnąć do tych porad, bo każdy, nawet najtańszy, a przez to najlepszy kredyt gotówkowy, trzeba przecież spłacać.

Pieniądze na raty będą pochodzić z tego samego domowego budżetu, tylko trzeba będzie oddać ich więcej, niż się pożyczyło.

A może jednak do banku?

Nawyk racjonalnego wydawania pieniędzy i ich oszczędzania warto mieć cały czas. Są jednak sytuacje, które trudno przewidzieć i przygotować się do nich finansowo.

Zdarzenia losowe lub choroby mogą spowodować wydatki większe, niż wynoszą zebrane oszczędności. Wtedy rzeczywiście warto poszukać na rynku najlepszej pożyczki gotówkowej. A ponieważ świat finansów ceni sobie bezpieczeństwo inwestycji, jest niemal pewne, że tę rzeczywiście najlepszą zaoferuje bank, który zna nas najdłużej i najdokładniej.

Instytucja, w której mamy już aktywne konto i co najmniej roczną historię, zaproponuje przyzwoite warunki i nie będzie za wszelką cenę wymagała zakupu dodatkowych produktów.

Niezależnie od okoliczności warto dążyć do stanu, w którym potrzebne lub wymarzone rzeczy kupujemy za własne, zaoszczędzone pieniądze. Wtedy radości z ich posiadania nawet na chwilę nie zmąci myśl, że teraz trzeba będzie przez kilka lub nawet kilkanaście miesięcy spłacać „najlepszy kredyt gotówkowy”.

7 KOMENTARZE