Błąd bazy danych WordPressa: [Table 'gdaq_got.wpgotowkowiec_wpdatacharts' doesn't exist]
SELECT id, title FROM wpgotowkowiec_wpdatacharts ORDER BY id


Notice: Undefined index: wp_db_temp_dir in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-db-backup/wp-db-backup.php on line 112

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111

Notice: Undefined index: aiosp_cpostactive in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 4050
Jak wybrać/znaleźć dobry kredyt gotówkowy?
Notice: Undefined index: aiosp_cpostactive in /home/gdaq/domains/gotowkowiec.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 4050
Strona główna Kredyt gotówkowy Jak wybrać/znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

Jak wybrać/znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

0
Jak wybrać/znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

Każdy bank może zaoferować swoim klientom atrakcyjne kredyty gotówkowe. Jeśli potrzebujesz czegoś na bieżące wydatki, chcesz wyremontować dom, zależy ci na wyjeździe na upragnione wczasy, ale nie masz równocześnie oszczędności, wtedy warto znaleźć dobry kredyt gotówkowy. Jak jednak na niego natrafić w tak dużym gąszczu ofert? Czy warto ufać reklamom? Lepiej brać kredyt w swoim stałym banku, a może pójść do innego? Wreszcie – czy warto korzystać z ofert wiązanych? O dobry kredyt gotówkowy trzeba się zatem trochę postarać!

Koszty na pierwszym miejscu

Warto pamiętać o tym, że dobry kredyt gotówkowy to taki, który jest tani. Banki zarabiają dużo na pożyczaniu pieniędzy, więc też warto poszukiwać takich kredytów, które nie zrujnują naszego budżetu. Do dyspozycji ma się sporo ofert, więc na pewno będzie można znaleźć dla siebie coś ciekawego, nawet nie musząc wychodzić z domu, ponieważ dobry kredyt gotówkowy można wyszukać online.

Kredyty gotówkowe mają dość zróżnicowane oprocentowanie, od średnio 10% do 20%. Zależne jest ono od tego, jak duża kwotę się pożyczy, jakie ma się wpływy na konto i zabezpieczenia, a także na jak długo będzie się chciało dany kredyt wziąć. Generalnie im będzie on dłuższy, tym więcej kosztów, ale też niższa rata. Najbardziej opłaca się dobry kredyt gotówkowy na niedługi czas, aby nie narażać się na wysokie koszty.

Następną kwestią jest prowizja, dobry kredyt gotówkowy jej nie ma. Często banki całkowicie z niej rezygnują, gdy na przykład zakupi się dodatkowo ubezpieczenie lub otworzy się konto bankowe. Trzeba jednak przeanalizować to pod kątem kosztów, ponieważ może się okazać, że taka oferta jest tylko pozornie korzystna, ponieważ w rzeczywistości będzie ona pociągała za sobą więcej opłat.

Zabezpieczenia i warunki kredytu

To kolejna ważna sprawa – jeśli wybiera się kredyt gotówkowy, wtedy zabezpieczeń praktycznie nie ma, chyba że opiewać ma on na kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych. Do tego, aby cieszyć się tak wysoką kwotą, trzeba będzie też posiadać adekwatne przychody na konto. W przypadku każdego kredytu banki sprawdzają też oprócz zdolności kredytowej potencjalnych kredytobiorców w bazach dłużników – BIK, BIG, Info monitorze. Jeśli kiedyś miało się opóźnienia w spłacie kredytów lub ma się jakieś długi, można raczej zapomnieć, że dobry kredyt gotówkowy będzie dla niego.

Sprawdzaj zapisy umowy

Umowa kredytowa to dokument, który w całości pokaże nam, czy rzeczywiście dana oferta to dobry kredyt gotówkowy. W niej zapisane są wszystkie związane z kredytem szczegóły – obowiązki kredytobiorcy i banku, opłaty. Warto sprawdzić, czy ma się możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, skorzystania z karencji w spłacie czy też z wakacji kredytowych. Umowę powinno się dokładnie przeczytać!

Używaj porównywarek

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o ogromnej pomocy, jaką daje internet. W sieci można wyszukać dobry kredyt gotówkowy od ręki, korzystając ze porównywarek kredytowych i kalkulatorów. Wtedy będzie można dowiedzieć się, gdzie zapłaci się najniższą ratę kredytową. Zapraszają również doradcy kredytowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here