Gdzie otrzymasz najtańszy kredyt gotówkowy?

2
Gdzie otrzymasz najtańszy kredyt gotówkowy?

Poszukiwania idealnego kredytu gotówkowego to zawsze dość dużo czasu i energii, które powinno się na ten cel poświęcić, jeśli kredyt ma być tani, łatwy w spłacie i szybki do wzięcia. Banki cały czas konkurują ze sobą ofertami, pojawiają się nowe promocje, znikają opłaty, ma się możliwość zaciągnięcia kredytu przez internet – możliwości jest naprawdę bardzo dużo i gdy pośród nich schowany jest ten najtańszy kredyt gotówkowy, warto się wysilić, aby go odnaleźć. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej temu, gdzie można na niego natrafić i na co zwracać uwagę przy jego zaciąganiu.

Kredyt bankowy

Warto pamiętać o tym, że każdy kredytobiorca jest inny i posiada odmienną sytuację finansową, w związku z tym też idealny najtańszy kredyt gotówkowy jest dość trudny do odnalezienia i trzeba będzie po prostu porównywać oferty samemu lub udać się do doradcy kredytowego, który zaproponuje najciekawsze rozwiązania.

Jeśli poszukiwany jest najtańszy kredyt gotówkowy, to na listopad 2012 roku najciekawszą ofertę przygotowały takie banki jak BNP Paribas. Będzie można wziąć maksymalnie 100 000 złotych na okres 7 lat. To naprawdę najtańszy kredyt gotówkowy, nie ma wysokiego oprocentowania i dodatkowych opłat, a ponadto nie ma też obowiązku przystępowania do ubezpieczenia.

Warto też zwrócić uwagę na Deutsche Bank i Alior Bank, które przygotowały dla nowych i stałych klientów ciekawe oferty. W Alior Banku może jest nie najtańszy kredyt gotówkowy, ale będzie można wziąć go na 10 lat i skorzystać z oferty 10 000 złotych bez zgodny współmałżonka. W popularnym PKO BP można skorzystać z reklamowanej oferty Max Pożyczka Mini Rata. Dzięki niemu będzie można otrzyma do 20 000 złotych, w tym do 10 000 złotych bez zaświadczeń i do 8 000 złotych bez zgody współmałżonka. Maksymalny okres spłaty może wynieść do 8 lat, a najtańszy kredyt gotówkowy  w banku oferowany jest bez poręczycieli, zabezpieczeń, tylko na podstawie dwóch dokumentów ze zdjęciem oraz oświadczenia o dochodach.

Także pozabankowo

Jeśli nie łapiesz się na najtańszy kredyt gotówkowy w bankach, wtedy możesz poszukać czegoś ciekawego poza nimi, jednocześnie nie musząc bać się bardzo dużych kosztów. Warto między innymi zwrócić uwagę na ofertę chwilówek internetowych Vivus.pl, dzięki którym będzie można otrzymać do 1000 złotych na 30 dni i to na 0%, jeśli jest się pierwszym klientem. Cały czas atrakcyjne pożyczki oferuje też Provident, który zaprasza do składania wniosków online i telefonicznie. Pieniądze można otrzymać bez sprawdzania w BIK, zaświadczeń i tylko na dowód osobisty.

Uważaj na haczyki

Gdy bank proponuje najtańszy kredyt gotówkowy, wtedy trzeba pamiętać o tym, że zawsze może tkwić w tym haczyk. Na przykład obniżona prowizja lub też jej całkowity brak mogą oznaczać, że bank koszty te wrzucił na przykład w nieco wyższe oprocentowanie lub obowiązkowe ubezpieczenie. Trzeba też przeliczać oferty wiązane, ponieważ może się okazać, że nie są one tak okazyjne, jak reklamuje je bank.

Podsumowując, najtańszy kredyt gotówkowy do znalezienia nie jest łatwy, ale warto poświęcić nieco czasu na to, aby go wyszukać. W ten sposób będzie można znaleźć kredyt tani, łatwy do wzięcia, lekki!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wybrać/znaleźć dobry kredyt gotówkowy?
Następny artykułJak uzyskać korzystny kredyt gotówkowy?
Pisanie o branży finansowej to moje hobby. Szukanie najlepszych okazji, kruczków w ofertach... to dla mnie najciekawsze wyzwania. Lubię dzielić się swoją wiedzą o finansach z internautami.

2 KOMENTARZE

  1. Szukając taniego kredytu dobrze jest korzystać z miesięcznych zestawień. Według mnie bardzo dobrą ofertę swoim klientom przygotował Invest Bank. Pomijając już fakt, że mogą przebierać w ciekawych ofertach, dostosowanych do potrzeb i możliwości kredytobiorców. Ja szczególną uwagę zwróciłem na tani Kredyt Plus, skierowany do klientów z Programu 5 Plus. Bardzo tani, można sobie elegancko raty rozłożyć, a na dodatek wziąć udział w konkursie. Kończąc frazę „nie ma jak w Banku” można wygrać smartfony i iPady 🙂

  2. my z mężem szukając kredytu pod zakup domu zdaliśmy się na sprawdzoną firmę – open finance która pomogła nam znaleźć odpowiednią ofertę kredytową

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here