A może by tak kredyt gotówkowy przez internet?

3
kredyt gotówkowy przez internet

Żeby wziąć kredyt, nie musimy dzisiaj wcale ruszać się z domu! Do dyspozycji mamy bowiem oferty kredytowe dostępne przez internet. W ostatnich latach stały się one bardzo popularne i w związku z tym sporo osób się na nie decyduje, ponieważ to naprawdę spora wygoda, zwłaszcza gdy nie dysponuje się dużą ilością wolnego czasu, aby móc taki kredyt wziąć stacjonarnie. Jak zatem zaciąga się kredyt gotówkowy przez internet i czy każdy może się na to zdecydować?

Bez formalności, szybko i sprawnie kredyt gotówkowy przez internet

Dzisiaj większość banków ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy przez internet. Kierowany jest on przede wszystkim do osób, które są już klientami konkretnego banku i mają w nim rachunek rozliczeniowy od dawna. Wymagane są również stałe wpływy na konto. Taki kredyt gotówkowy przez internet dostaje się wtedy na oświadczenie, nie jest konieczne dostarczanie do banku żadnych dokumentów takich jak zaświadczenia od pracodawcy czy o przychodach. Do określonej kwoty, zazwyczaj 10 000 złotych można też wziąć go bez zgody współmałżonka.

Żeby dostać kredyt gotówkowy przez internet, trzeba wypełnić w Internecie na swoim koncie bankowym specjalny wniosek. Można to zrobić o każdej porze dnia i nocy, nie wychodząc z domu. Wniosek jest prosty do wypisania, wskazuje się w nim swoje przychody, to, na jaką kwotę powinien opiewać kredyt i jak długo pragnie się go spłacać. Od razu przeprowadzana jest symulacja rat i będzie można zobaczyć, ile będą one wynosiły. Warto też od razu zapoznać się z umową i regulaminem, a także tabelami opłat za kredyt gotówkowy przez internet, żeby wiedzieć, co się podpisze. Gdy wniosek jest już wypisany, wystarczy go wysłać. Rozpatrzony jest on przeważnie już po kilku minutach, ale zależy do to godzin funkcjonowania banku. Jeżeli odpowiedź na wniosek jest pozytywna, wtedy wystarczy tylko ją potwierdzić i pieniądze są natychmiastowo przelewane na konto.

Zatem kredyt gotówkowy przez internet jest szybki i sprawny, przy dobrych wiatrach można mieć pieniądze na koncie w ciągu kilkunastu minut! Gdy jednak wnioskuje się o wyższe kwoty, wtedy mogą pojawić się dodatkowe formalności, na przykład konieczność przesłania zaświadczeń z pracy – tutaj już wszystko zależy od tego, jaką ofertę się wybrało.

Dodatkowo warto wskazać, że niektóre banki zaczynają także oferować kredyt gotówkowy przez internet dla nowych klientów. Gdy zatem szuka się czegoś takiego, nie dysponując kontem bankowym, warto sprawdzić takie propozycje online.

Kredyty gotówkowe też pozabankowe

Oprócz kredytów bankowych także można wziąć pozabankowy kredyt gotówkowy przez internet. W tym przypadku formalności są okrojone do minimum, a pieniądze może otrzymać praktycznie każdy. Wystarczy rejestracja na stronie internetowej firmy pożyczkowej, a następnie przejście prostej procedury weryfikacyjnej polegającej na zrobieniu przelewu oraz odebraniu SMS-a z kodem potwierdzającym. Tutaj jednak trzeba przygotować się już na wyższe opłaty, RRSO może sięgać nawet 2000%! Niemniej jednak jeśli potrzebuje się pieniędzy od zaraz, ale nie ma się pracy, stałych przychodów, ma się negatywne wpisy w BIK-u, wtedy taki kredyt gotówkowy przez internet będzie najlepszy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOpłaty i prowizje tanich kredytów gotówkowych!
Następny artykułWeź kredyt gotówkowy przez internet
Pisanie o branży finansowej to moje hobby. Szukanie najlepszych okazji, kruczków w ofertach... to dla mnie najciekawsze wyzwania. Lubię dzielić się swoją wiedzą o finansach z internautami.

3 KOMENTARZE

  1. ja ostatnio musiałem zakupić wyprawke szkolną dla syna – pierwszoklasisty – no i wziąłem szybką pożyczkę 500zł na Via sms

  2. No tak, z pewnością taki kredyt online jest dużo bardziej wygodny niż w przypadku tradycyjnej wizyty w placówce. Dużo osób przeważnie starszych wybiera tą drugą opcje. Jednak wygoda i łatwa dostępność przez internet z pewnością wygra i takie kredyty online będą się sprzedawały coraz lepiej!

    pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here